O mnie

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i mgr wychowania fizycznego. W zawodzie fizjoterapeuty pracuję od 1999 roku, głównie z pacjentami po urazach ortopedycznych i neurologicznych. Prace zawodową łączyłem z grą w piłkę nożną w takich klubach jak: Broń Radom, Avia Świdnik, Karpaty Krosno, Czarni Orlęta Dęblin.

Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z boiska, jak również pracy z pacjentem w gabinecie wiem, jak ważny jest dla każdego chorego szybki powrót do pełnej sprawności.

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń według różnych metod terapeutycznych takich jak, metoda PNF, terapii manualnej i taping medyczny potwierdzonych dyplomami i certyfikatami wydanymi przez powszechnie uznawane instytucje i osoby uprawnione do szkoleń fizjoterapeutów. Dzięki temu podniosłem swoją wiedzę nie tylko teoretyczną ale przede wszystkich praktyczną, co zwiększyło moją skuteczność w procesie usprawnienia pacjenta. Jako fizjoterapeuta opiekowałem się i opiekuję piłkarzami nożnymi, tenisistami. Dwukrotnie z Podkarpackim OZPN byłem jako opiekun medyczny na mistrzostwach Polski w piłce nożnej w Słubicach i Zamościu.